شرایط گارانتی محصولات آی سی سل :

 مرکز تخصصی  « آی سی سل»   همواره کوشش نموده است  که محصولات را با کیفیت اورجینال و با  بهترین قیمت در کمترین زمان برای مشتریان عزیز خود ارسال نمایید.  ولی  به خاطر اینکه مشتریان عزیز به صورت غیر حضوری  که از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش و خرید خود  می نمایند و  امکان بررسی حضوری محصولات را قبل از خرید ندارند، لذا گاهی  ممکن است تحت شرایطی  نیاز به مرجوع کردن کالای خود داشته باشند.« آی سی سل» با در نظر گرفتن این موضوع، تحت شرایطی که در ذیل خواهید خواند و پس از تایید کارشناسان آی سی سل ، کالای مرجوعی پذیرفته و در اسرع وقت وجه دریافتی مرجوع خواهد شد.

قوانین گارانتی برای محصولاتی گارانتی سلامت فیزیکی و مهلت تست 72 ساعت دارند:

1-  پیش از ارسال، تمام بسته ها از لحاظ ظاهری و فنی کاملا مورد بررسی قرار گرفته و سپس به  پست، تیپاکس، پیک و… تحویل داده می‌شود. حتماً در زمان تحویل  بسته را  چک نمایید  ودر صورت مشاهده آسیب به بسته از تحویل آن خودداری کنید و این مورد را توسط مامور صورت جلسه کنید. در غیر این صورت« آی سی سل» هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

2-  مهلت تست سلامت فیزیکی محصولات تنها 72 ساعت از زمان تحویل  می‌باشد.

3-  هر گونه مغایرت  در قطعه ارسال شده با سفارش فاکتور ، شما تنها72 ساعت مهلت دارید که کارشناسان « آی سی سل» را ا طریق واتس آپ  مطلع ساخته  و عکس فاکتور و عکس جنس را ارسال نمایید  و در طی همین72 ساعت ( بدون احتساب تعطیلی ) اقدام به مرجوع ساختن محصول کنید.

4-  در صورتی که مغایرت کالا را بتوان از روی جعبه و بدون بازکردن بسته بندی تشخیص داد، بسته و کالا به صورت اولیه و بدون باز کردن پلمپ و بسته بندی کالا، ارجاع  دهید.

5- در صورتی که از خرید خود منصرف شده اید میتواند فقط تا 3 روز پس از دریافت محصول ،ابتدا دلیل خود را  از طریق وات ساپ با کارشناس شرکت مطرح نموده  و سپس محصولات خریداری شده را مرجوع کنید  و هزینه خریدار طبق فاکتور خریداری شده به جزء هزینه ارسال که به عهده خریدار است را برگشت داده می شود.

6-  توجه داشته باشید هرگونه  تغییر ظاهری ، خراش ،  ضربه خوردگی، ، فشار، مخدوش شدن لیبل گارانتی، پاک شدن مهر و نشان« آی سی سل» ، محصول را از گارانتی تست 72 ساعته خارج خواهند کرد.

7- در صورت مرجوع کردن کالا، باید از نظر بسته بندی دقت نمایید و تمام جوانب امنیت را در نظر گرفته شود، زیرا در صورت هرگونه آسیبی در هنگام پس فرستادن محصول، شرکت « آی سی سل»  هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. توصیه می شود هنگام مرجوع ساختن محصول، آن را به میزان ارزشی که دارد بیمه کرده تا در صورت بروز هرگونه آسیبی از خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنید.

8- ارسال بسته و کالا فقط و فقط باید از طریق  پست  پیشتاز صورت گیرد و از ارسال بسته به صورت تیپاکس و.. و به صورت پس کرایه خودداری کند و شرکت « آی سی سل» هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تحویل  سایر روش ها را  ندارد.  

9- کلیه ملحقات همراه کالا مثل دفترچه راهنما، کابل، CD و … بایستی همراه کالا مرجوع شوند.

10-  با توجه به ارسال رایگان زمان خرید ، هزینه عودت و ارسال مجدد بر عهده مشتری می باشد .

11 – پس از دریافت محصول، کارشناسان « آی سی سل»  به طور میانگین ظرف مدت 72 ساعت  نتیجه را به مشتری اعلام می نمایید و در صورت  قبول مرجویی  به طور میانگین 24 الی  72 ساعت بعد به  حساب مشتری واریز می گردد.

شرایط گارانتی آی سی و هارد :

1-  در صورت هرگونه مشکل با شماره فنی آی سی و موارد دیگر حتما با بخش فروش آی سی سل هماهنگ بفرمایید.

2- هرگونه تغییر در شکل ظاهری و دستکاری آی سی ها، و یا نصب آی سی روی برد و انجام عملیات نرم افزاری برای آی سی های هارد همچون Frimware Update یا File write شرایط استفاده از این خدمات را باطل میکند.

3-   آی سی هارد قبل از ارسال توسط تکنسین های مجموعه از لحاظ فنی همچون دیکت Read ،Detect و Write قبل ارسال تست می گردد ، و همکاران عزیز بایستی قبل از نصب از هارد ، تست یا دیتکت بگیرد و در صورت تشخیص  هرگونه مشکلی در مدت زمان 3 روز ، از زمان دریافت مرسوله خود با فروشگاه هماهنگ نماید.

4-  هاردهای های خام ، اکثرا  به صورت بدون پروگرام ارسال می گردد ، در صورتی که به صورت پروگرام شده مرجوع شوند از عودت هزینه  معذور بوده

5- شماره همچنین سریال آی سی های هارد ارسالی ثبت میشود لذا شرط مرجوع آی سی های هارد منوط به مطابقت محصول برگشتی میباشد.

6- آی سی هارد  پس از نصب به هیچ عنوان مرجوع و یا تعویض نمیشوند.

7- کلیه آی سی به غیر از آی سی هارد   به هیچ وجه شامل گارانتی (تعویض و یا عودت) نمی‌باشند.

8-  در صورت خرید در تعداد بالا از یک نوع محصول، اگر یک عدد را روی کار نصب کرده و خراب بود، امکان مرجوعی مابقی فقط در صورتی که روی کار نصب نشده باشند، وجود خواهد داشت.

9- کلیه شرایط و قوانین ذکر شده در بخش گارانتی سلامت فیزیکی و  قوانین ارسال برای محصولات « آی سی سل»  نیز  حاکم می باشد و توصیه می شود حتما مطالعه فرمایید.

شرایط گارانتی باتری موبایل و تبلت  :

تمامی باتری های مرکز تخصصی « آی سی سل»  قبل از ارسال از لحاظ ولتاژ و آمپر توسط دستگاه مورد تست و بررسی قرار می گیرد و با این حال اکثر باطری این مرکز  دارای گارانتی سه ماهه ( 90 روزه )  میباشد. در صورتی که باتری خریداری شده ظرف 72ساعت  تست شده  و ایرادی داشته باشد این  مرکز  خود را  موظف می داند  تا باتری را تعویض یا پس بگیرد.

1-  اگر باطری  درطول مدت گارانتی  ایراد فنی باتری می شود که به قرار ذیل است داشته باشد ، می توانید ضمن هماهنگی با کارشناس آی سی سل در از طریق واتس آپ اقدام به مرجوع کردن باطری نمایید.

الف – تخلیه شارژ باتری ب- دیر شارژ شدن باتری ج- زود شارژ شدن باتری د- عدم توانایی در راه اندازش گوشی

2- توصیه می شود در صورتی که باطری تخلیه شارژ سریع دارد قبل از تصمیم به مرجوئی ، مجله راهنمایی استفاده از باطری ( لینک زیر ) را مطالعه نمایید  مثلا حتما باطری با گوشی کالیبره کنید  ، شاید مشکل یک از مواردی که آموزش داده باشد و با رعایت آن مشکل شما رفع می گردد.

3- از ارسال باتری بدون ایراد و دلیل جداً خودداری نمایید  زیرا  که  باتری مرجوئی ظرف مدت  24 تا 72  توسط کارشناس مربوطه با دستگاه ویژه بررسی می شود و یک فرآیند شارژو دشارژ روی باطری مرجوئی اجراء می گردد و ایراد باتری مورد تست و ارزیابی  قرار می گیرد و در صورت تأیید ایراد ، یک باطری جایگزین جدید برای مشتری ارسال می گردد پس از ان باتری جدید ارسال شده مشمول  شرایط گارانتی نخواهد بود و چنانچه مدل باتری موجود نباشد وجه به شما برگشت داده میشود

4-  هنگام ارسال باتری هلوگرام یا برچسبی  یا مهری بر روی باتری چسبانده یا زده می شود که این هولوگرام وب سایت ما می باشد چنانچه این لوگو مخدوش و یا جدا یا پاک  شود و یا هر اثری دلیل به این که لوگو دستکاری شده باشد گارانتی باتری باطل خواهد شد و تعویض نمی شود

3- هر گونه تغییر که بر روی باتری ایجاد شود مانند  تغییر در ظاهر فیزیکی – خط و خش- تورفتگی- بریدن فلت باتری – شکستگی باطری – چسباندن باطری غیر اصولی باطری با چسب قطره ای  و …. شامل گارانتی نمی شود.

5- بادگردگی باتری به دلیل استفاده نادرست از قبیل نوسانات برق و یا مشکلات گوشی ایجاد می شود در چنین موردی نیز باتری شامل گارانتی نخواهد شد.

6- مشتری در طول مدت گارانتی حق یکبار تعویض کالای خریداری شده را دارد. پس از ان باتری جدید ارسال شده مشمول  شرایط گارانتی نخواهد بود.

7- بعضی از باطری کمیاب خریداری شده که در شرح کالا توضیح داده شده  شامل گارانتی 90 روزه نمی باشد و مشتری با قبول نداشتن گارانتی اقدام به خرید باطری می کند.

8- کلیه شرایط و قوانین ذکر شده در بخش گارانتی سلامت فیزیکی و  قوانین ارسال برای محصولات باتری نیز  حاکم می باشد و توصیه می شود حتما مطالعه فرمایید.